Cam Kış Bahçesi

KIŞ BAHÇESİ

Firmamız her türlü ; Cam Balkon, Kış Bahçesi, Çam Kapıların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.
2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını Cam Balkon sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş,yer aldığı tüm oluşumlarda Vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.
Kısa sürede pvc cam balkon, Cam Kapı, imalat ve montajında Anakarada lider olan firmamızın başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Ölçü : Yapılacak Cambalkonların ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.

Malzeme: Firmamız Cambalkonların imalatında en kaliteli profil ve ithal mekanizmayı kullanmaktadır.

İmalat: Uzman ekibimiz Cambalkonların imalatını kendi entegre fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.

Montaj ve satış sonrası hizmet: İmalatı yapılan Cambalkonların montajı; işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.

Ekonomik fiyat: Cambalkonların üretim ve montajını firmamız bünyesinde yaptığımız için fiyatlarımız piyasaya oranla çok daha uygundur.
Biz İdeal Yapı Dekorasyon firması olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle hayallerimizdeki hedeflerimize ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

Ümitköy Dekorasyon olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize Kış Bahçesi hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile Kış Bahçesi işlerinde Ankara’da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm Kış Bahçesi işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı Kış Bahçesi işerini foto galerimize bulabilirsiniz.