Laminant Parke

LAMİNANT PARKE

“Evinize Modern Dokunuşlar” ile evinizin havasını şık bir şekilde değiştirebilirsiniz.Laninant Parke’nin evinizde yaratacağı farkı mutlaka görün.Mükemmel şeyler nadirdir.Kalite ise doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla suna bilmektir. İşte tüm bu olguların birleştiği tek yapı dekorasyon firması  olan İdeal Yapı Dekorasyon, bu işe gönül veren bir firma olarak müşterilerine mükemmel kaliteyi uygun fiyat ile sunuyor. Bayisi olduğumuz yerli ve ithal laminant parke markaları yüzlerce renk ve desen çeşitleriyle mekânlarınıza uyum sağlayacak laminant parkeleri firmamızda bulabilir her türlü soru ve problemleriniz için firmamızın deneyimli teknik kadrosundan bilgi alabilirsiniz. Firmamız her türlü Laminat parke, Masif parke. Lamine parke uygulaması ve satışını parke sistire cila işlerini deneyimli profesyonel kadrosu ile tam bir ekip çalışması içinde yapmaktadır.
Evinizin veya mekanınızın eşyalı olması laminat parke döşenmesinde hiçbir sorun oluşturmamaktadır. Parke döşeme işlemi yapılırken eşyanın az olduğu kısımdan başlanır ve eşyalar döşenen kısma kaydırılarak döşeme işlemi parça parça yapılır ve tamamlanır.

Ümitköy Dekorasyon olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize Laminant Parke hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile Laminant Parke işlerinde Ankara’da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm Laminant Parke işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı Laminant Parkeişerini foto galerimize bulabilirsiniz.