Menteşeli Sineklik

Ankara Sineklik – Menteşeli Kapı Pencere Sinekliği

17×25  alüminyum profilden üretilen ümitköy menteşeli sineklikler normal pencere  kanadı  gibi açıla bilmekte özel  fiberglas s tülü sayesinde uzun ömürlü kullanım sunmaktadır .
Kullanıma ihtiyacınız olmadığı zamanlarda basit bir hareketle yukarı doğru kaldırdığınızda menteşesinden çıkan sinekliğinizi  uygun bir yere koyup muhafaza edebilirsiniz.
Sinekliği temizlemek istediğinizde yumuşak bir süngerle silebilir veya komple su ile yıkaya bilirsiniz.
Menteşeli sineklik uygulaması pencerelerde olduğu gibi kapılarda da yapıla bilmektedir.
Tüm sineklik modellerimiz 2 yıl Ümitköy Sineklik garantiside olup imalatta son teknoloji entegre makineler kullanılmaktadır.

Temizlik yönünden diğer sinekliklere nazaran daha kolay temizlenen bir yapısı vardır.İsterseniz bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmadan temizliğini sağlıyabildiğiniz gibi isterseniz yerinden çıkarıp bir sifon yardımı ile üzerine su tutarak ta hijyenini sağlamış olursunuz.

Menteşeli sineklik modelimizde amacına uygun olarak kullanılacağı yere uyum sağlaması adına altı ana rengimiz mevcuttur.Bu renklerin dışında kalan renk seçeneklerinde ise aliminyum ral renkleri kartelasından seçebileceğiniz yüzlerce renk alternatifimiz mevcuttur.

 

Tüm sineklik modelleri miz 2 yıl Ankara Sineklik garantisi altındadır.