PVC Pimapen Ürünler

Firmamız her türlü Pimapen ve Cam Balkonların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.
2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını PVC sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş,yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.
Kısa sürede PVC, cam balkon imalat ve montajında Ankara’da lider olan firmamızın başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Ölçü: Yapılacak PVC ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.

Malzeme:Firmamız PVC imalatında en kaliteli profil ithal mekanizma kullanmaktadır.

İmalat: Uzman ekibimiz PVC imalatını kendi entegre fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.

Montaj ve satış sonrası hizmet: İmalatı yapılan PVC montajı; işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.

Ekonomik fiyat:PVC üretim ve montajını firmamız bünyesinde yaptığımız için fiyatlarımız piyasaya oranla çok daha uygundur.

Biz İdeal Yapı Dekorasyon firması olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle hayallerimizdeki hedeflerimize ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

Ümitköy Dekorasyon olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize Pimapen hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile Pimapen –  işlerinde Ankara’da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm Pimapen penişleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı  Pimapen işerini foto galerimize bulabilirsiniz.