Vitrin Cam Sistemleri

VİTRİN CAMLAMA

Kullanım kolaylığı, teşhir, estetik ve ergonomi açısından vitrin camlama sonderece öenmli bir konudur. Tamamen açılabilmesi, kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunması vitrin camlamada dikkat edilmesi gereken konulardandır.
İsteğe göre Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Vitrin camlamada kullanılan 8mm – 10 mm. temperli camlar tam bir güvenlik sağlanır.

İşyeri, restoran, fastfood, alış-veriş merkezleri, oteller, mağazalar, cafe-pastaneler katlanır veya sürme cam sistemi ile kapatılabilir. Böylece yazları açıp ferah bir ortamda müşterilerinizi konuk deserken kış aylarında camlarınızı kapatıp manzaranızı, işyeri görünüşünü bozmadan müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz.

Vitrin Camlama Özellikleri

– Güvenlik
– Kullanım kolaylığı
– Panoromik görüntü avantajı
– Mevsimlik kullanıma açık oluşu
– Estetik olması
– Kullanım Kolaylığı
– Uzun ömürlü ve dayanıklı olması
– Kolay temizlenmesi ve bakımı Vitrin Camlamanın en önemli özelliklerindendir.

Ümitköy Dekorasyon olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize Vitrin Camlama hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile Vitrin Camlama işlerinde Ankara’da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm Vitrin Camlama işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı Vitrin Camlamaişerini foto galerimize bulabilirsiniz.